Izlet na Bjelašnicu
Objavljeno: 31. dec 2015. | Pogledano: 809 puta

U subotu, 19. decembra 2015. godine, grupa učenika naše škole zajedno sa profesorima Elmom Ćorić-Kajtaz, Ernom Ćurić, Dženanom Pekušić i Nedžadom Dedovićem išla je na jednodnevni izlet na Bjelašnicu. Učenici koji su išli na izlet bili su učenici koji su ostvarivali mnogobrojne uspjehe i branili boje naše škole na raznim takmičenjima. Iz Mostara smo krenuli u 8:00 sati, a na Bjelašnicu stigli u 11:00. Uživali smo u raznim aktivnostima: šetali, sankali se, vozili se žičarom i grijali se uz kamine tamošnjih restorana. Ipak, povratak je bio neminovan. Ovaj izlet bio je još jedno lijepo iskustvo, jer, osim što smo se zabavili i uživali na snijegu, proveli smo dan na svježem zraku.

Ovim putem se zahvaljujemo upravi naše škole i Autoprevozu Mostar koji su nam ovo omogućili. U prilogu možete vidjeti djelić atmosfere.