Promocija Biltena stranih jezika
Objavljeno: 23. maj 2018. | Pogledano: 549 puta
U utorak, 22.maja,2018.godine članovi Sekcije stranih jezika (Engleskog i Francuskog) su promovisali šesto izdanje Biltena stranih jezika.
Učenica Lubna Ćurić se prisutnim učenicima i gostima obratila na engleskom jeziku, a potom prezentovala aktivnosti sekcije u školskoj 2017/2018.godini, a za prezentaciju na francuskom jeziku bila je zadužena učenica Sanina Pajo. Članica sekcije,Selija Žugor je  recitovala pjesmu Lubne Ćurić, napisanu na engleskom jeziku.
Članovi francuskog dijela sekcije su izveli tačku „Mostar u stilskim vježbama", sa kojom su se predstavili i na Mirovnom događaju, a na samom kraju prisutni su počašćeni i pjesmom La maladie d'amour na francuskom jeziku.
Zahvaljujemo se svim učenicima i gostima koji su prisustvovali našoj promociji s nadom da ćete uživati u iščitavanju stranica biltena.

Profesori i članovi Sekcije stranih jezika