Tradicionalna humanitarna akcija "Jedan slatkiš jedno dijete"
Objavljeno: 31. dec 2014. | Pogledano: 618 puta
Vijeće učenika Druge gimnazije Mostar odlučilo je, povodom predstojećih praznika, ponovo pokrenuti akciju „Jedan slatkiš – jedno dijete".
Vijece ucenika Druge gimnazije Mostar odlucilo je provesti humanitarnu akciju "Jedan slatkis-jedno dijete", te tako trecu godinu zaredom obradovati sticenike Škole za djecu sa posebnim potrebama „Los Rosales" i paketićima obilježiti kraj 2014. godine. Ucenici svih razreda ucestvovali su u odrzavanju akcije u skladu sa svojim mogucnostima, a paketici su s puno ljubavi i dobre namjere odneseni u prosloj sedmici. Ucenici Centra su priredili prigodan kulturno-umjetnicki program za ucenike nase skole, nakon cega su paketici dodijeljeni: Zatim su ucenici nase skole bili pozvani u razgledavanje radionica Centra, te su mogli vidjeti gdje ucenici stvaraju mnoge kreativne i zabavne sadrzaje, a mogli su i posvjedociti divnim kreacijama.