Treće mjesto na literarnom konkursu
Objavljeno: 8. feb 2015. | Pogledano: 468 puta
Povodom obilježavanja rođenja poslanika Muhammeda, a.s., Medžlis IZ Mostar u saradnji sa Pedagoškim zavodom Mostar i Fondacijom "Daru-l-ilm organizovao je konkurs za izradu literarnih radova. Na istom je naša učenica osvojila treće mjesto!
Medžlis IZ Mostar je i ove godine povodom obilježavanja rođenja poslanika Muhammeda, a.s., a u saradnji sa Pedagoškim zavodom Mostar i Fondacijom "Daru-l-ilm, organizovao konkurs za izradu literarnih radova na temu: "Daleko u budućnosti, daleko od Arabije, u domovini našoj, salavat ti učimo!"

Najbolji radovi proglašeni su na centralnoj manifestaciji povodom Mevluda u subotu, 3. januara 2015. godine, u Karađoz-begovoj džamiji. Rad Melike Jelovac, učenice drugog razreda Druge gimnazije Mostar, je osvojio sjajno treće mjesto, kao i prigodnu novčanu nagradu.

Čestitamo našoj učenici, a nagrađeni rad možete pročitati u prilogu.